Sunárek Kapsičky

Kapsičky Sunárek představují bohaté portfolio produktů zahrnující výrobky z řady Do ručičky, Kašičky, Hotová jídla nebo nejnovější Cool ovoce. Na Kapsičkách oceníte jejich praktické balení, díky němuž si je děti mohou vychutnávat pohodlně samy. A to jak doma, tak při dovádění venku nebo i na delších cestách. Kapsičky patří mezi produkty zdravé výživy. Jsou vyrobené z přísně kontrolovaných surovin a obsahují vitaminy i minerální látky potřebné pro zdravý vývoj vašich dětí.

Produkty z řady Sunárek Kapsičky

Cool ovoce

Cool ovoce

Velká kapsička plná nejrůznějších druhů chutného 100% ovoce bez zahušťovadel, koncentrátů a přidaného cukru pro děti od ukončeného 12. měsíce.

Zobrazit produkty
Hotová jídla

Hotová jídla

Výborné a syté jídlo k obědu či večeři s jemnou konzistencí a bez kousků. Děti si na něm pochutnají samy, a navíc potrénují zručnost i koordinaci pohybů.

Zobrazit produkty
Ovocné kašičky s_cereáliemi

Ovocné kašičky s cereáliemi

Hotové kašičky padnou skvěle do ručičky, výborně chutnají a obsahují železo, vápník a zinek.

Zobrazit produkty
Do ručičky 100%_ovoce

Do ručičky 100% ovoce

Svačinka s obsahem toho nejlepšího z přírody. Ovoce je pěstováno speciálně pro malé děti a uchovává si důležité vitamíny i minerální látky.

Zobrazit produkty

Komplexní jídelníček pro vaše nejmenší

Získat zdarma

Slovník složení

Minerální látky

Podobně jako vitaminy jsou nezbytné pro fungování organismu. Podle jejich potřeby se dělí na makroelementy (vápník, fosfor, sodík, draslík, chlor, hořčík) a mikroelementy neboli stopové prvky (železo, měď, zinek, mangan, jod, selen, fluor).

Zdroj: pestrá a vyvážená strava.

Vitamin C

Nezbytný k životu a udržení tělesného zdraví. Plní řadu důležitých funkcí. Citlivý je na teplo a oxidaci. Proto také při tepelném zpracování (včetně ohřevu v mikrovlnné troubě) potravin dochází k jeho velkým úbytkům. Šetrnější je dušení v páře. Vitamin C je potřebný pro metabolismus aminokyselin, čímž se podílí na syntéze kolagenu, a pro tkáňové dýchání. Podporuje vstřebávání železa, stimuluje tvorbu bílých krvinek, vývoj kostí, zubů a chrupavek. Podporuje růst, přispívá k energetickému metabolismu a normální psychické činnosti. Důležitý je i pro nervovou soustavu a chrání buňky před oxidativním stresem.

Zeptejte se nás

Neváhejte se našich specialistů zeptat na cokoliv z oblasti výživy a stravování.

Položit dotaz