Kojenecká mléka pro zdravé děti

Kojenecké mléko je důležitou součástí výživy vašeho děťátka. Sunar ve všech svých řadách obsahuje mléčný tuk podle vzoru mateřského mléka.

Zobrazit řady mlék

Speciální kojenecká mléka

Řada Sunar Expert nabízí speciální kojeneckou výživu pro děti se specifickými výživovými potřebami.

Zobrazit mléka

Pro těhotné a maminky

Sunar gravimilk je obohacený mléčný nápoj, který je jako jediný určen pro těhotné a kojící maminky. Jedna porce obsahuje vyvážené množství vitaminů a minerálních látek pro vás a vaše miminko.

Zobrazit nápoje

Kapsičky

Kapsičky Sunárek zahrnují výrobky z řady Do ručičky, Kašičky nebo také žhavou novinku Hotová jídla. Na Kapsičkách oceníte jejich praktické balení, díky němuž si je děti mohou vychutnávat samy.

Zobrazit kapsičky

Sušenky a snacky

Sušenky a snacky Sunárek jsou skvělým obohacením jídelníčku vašich malých dětí. Jako chutnou svačinku a zábavné křupání je oceníte doma i na cestách. Díky své konzistenci a lahodné jemné chuti si s nimi hravě poradí i ty nejmenší zoubky.

Zobrazit sušenky

Kašičky

Dětské kašičky Sunárek jsou skvělým obohacením jídelníčku kojenců při přechodu na smíšenou stravu. Svým složením přispívají ke zdravému růstu a vývoji vašeho miminka.

Zobrazit kašičky

Nápoje pro děti

Dětské nápoje Sunárek jsou díky své přirozené chuti a vyváženému složení ideálním doplněním a zpestřením pitného režimu dětí.

Zobrazit nápoje