Sunárek Kapsičky

Kapsičky Sunárek představují bohaté portfolio produktů, zahrnující výrobky z řady Do ručičky, Kašičky nebo také žhavou novinku Hotová jídla. Na Kapsičkách oceníte jejich praktické balení, díky němuž si je děti mohou vychutnávat pohodlně samy. A to jak doma, tak při dovádění venku nebo i na delších cestách. Kapsičky spadají do produktů zdravé výživy. Vyrobeny jsou z přísně kontrolovaných surovin a obsahují vitaminy i minerální látky potřebné ke zdravému vývoji vašich dětí.

Produkty z řady Sunárek Kapsičky

Hotová jídla

Hotová jídla

Výborné a syté jídlo k obědu či večeři s jemnou konzistencí a bez kousků. Děti si na něm pochutnají samy, a navíc potrénují zručnost i koordinaci pohybů.

Zobrazit produkty
Ovocné kašičky s_cereáliemi

Ovocné kašičky s cereáliemi

Hotové kašičky padnou skvěle do ručičky, výborně chutnají a obsahují železo, vápník a zinek.

Zobrazit produkty
Sunárek Do ručičky 100%_ovoce

Sunárek Do ručičky 100% ovoce

Svačinka s obsahem toho nejlepšího z přírody. Ovoce je pěstováno speciálně pro malé děti a uchovává si důležité vitamíny i minerální látky.

Zobrazit produkty
Sunárek Do ručičky s tvarohem nebo_jogurtem

Sunárek Do ručičky s tvarohem nebo jogurtem

Chutný dezertík bez lepku a konzervačních látek, zato s obsahem bílkovin a vápníku připravený k okamžitému spapání.

Zobrazit produkty

Slovník složení

Minerální látky

Podobně jako vitaminy jsou nezbytné pro fungování organismu. Podle jejich potřeby se dělí na makroelementy (vápník, fosfor, sodík, draslík, chlor, hořčík) a mikroelementy neboli stopové prvky (železo, měď, zinek, mangan, jod, selen, fluor).

Zdroj: pestrá a vyvážená strava.

Vitamin C

Nezbytný k životu a udržení tělesného zdraví. Plní řadu důležitých funkcí. Citlivý je na teplo a oxidaci. Proto také při tepelném zpracování (včetně ohřevu v mikrovlnné troubě) potravin dochází k jeho velkým úbytkům. Šetrnější je dušení v páře. Vitamin C je potřebný pro metabolismus aminokyselin, čímž se podílí na syntéze kolagenu, a pro tkáňové dýchání. Podporuje vstřebávání železa, stimuluje tvorbu bílých krvinek, vývoj kostí, zubů a chrupavek. Podporuje růst, přispívá k energetickému metabolismu a normální psychické činnosti. Důležitý je i pro nervovou soustavu a chrání buňky před oxidativním stresem.