Opravdu děti po Sunaru tloustnou?

Není to pravda. Jak to tedy je?

 

Opravdu děti po Sunaru tloustnou?

Miminkovská baculatost je jedna z nejroztomilejších věcí na světě. Sametová voňavá pokožka, plné tváře a přiměřená zaoblenost celého tělíčka je důležitým znakem, že miminku nic neschází a dobře prospívá.

Pakliže maminka kojí, dítě si samo reguluje, kolik mateřského mléka k nasycení potřebuje a pravidelným přikládáním k prsu tak stále dochází k optimální tvorbě. Po ukončení období kojení už to není dítě, ale maminka, kdo ovlivňuje množství připraveného mléka.

Je-li dodržován doporučený postup přípravy a dávkování (uvádíme na obalu), miminko dostává tolik, kolik ke svému růstu potřebuje a dětské obezity není třeba se bát. Veškerá kojenecká výživa totiž musí splňovat velmi přísné legislativní požadavky na složení i zdravotní nezávadnost. Je přesně určeno, v jakých limitech musí obsahovat sacharidy, tuky, bílkoviny a jiné látky s tím, že snahou všech výrobců je přiblížit se co nejvíce složení mateřského mléka.

Sunar obsahuje po vzoru mateřského mléka i mléčný tuk, který mu dodává lahodnou mléčnou chuť a miminkům tedy chutná. Když miminko dostává mléko v množství doporučeném na den, není zde žádné riziko tloustnutí. Pouze v případě, že miminko vyžaduje více mléka, je nutné se poradit s pediatrem, který může dávky upravit dle zdravotního stavu a celkového vývoje dítěte.

Produkty, které se vám budou hodit

Sunar Complex 2

Sunar Complex 2

Více o produktu
Sunar Premium 2

Sunar Premium 2

Více o produktu