Mléčný tuk a jeho nezastupitelná role ve výživě vašeho dítěte

Kojení představuje pro vaše miminko tu nejpřirozenější a nejlepší formu výživy, jakou mu můžete dát. Výhradní kojení je důležité zejména v prvních šesti měsících. Mateřské mléko má totiž ideální složení všech potřebných živin, a navíc miminku poskytuje klíčové obranné látky, které ho pomáhají chránit před nejrůznějšími infekcemi a alergiemi.

 

Mléčný tuk a jeho nezastupitelná role  ve výživě vašeho dítěte

Jednou z nejdůležitějších živin přirozeně se vyskytujících v mateřském mléku je mléčný tuk. Ten hraje klíčovou roli ve vývoji mozku, imunitního systému a poznávacích funkcí. Mléčný tuk se skládá z milionů malých kuliček s membránou, které jsou velmi bohaté na esenciální bioaktivní živiny. Právě to z něj dělá tak mocný zdroj výživy pro vaše miminko.

kojeni

Získejte praktického průvodce jednoho z nejdůležitějších období každé maminky.

Co dělat, když nemůžete kojit?

Především nepropadejte panice. Stále jste tím nejdůležitějším člověkem v životě vašeho dítěte, který má být nablízku, aby mohl poskytovat veškerou lásku a potřebnou péči. Navíc máte dnes k dispozici skvělou pomoc v podobě kojeneckého mléka, jehož složení přímo vychází z mléka mateřského a které obsahuje i mléčný tuk.

Ať tak či onak, prvních šest měsíců života vašeho drobečka uteče jako voda a vy najednou budete v situaci, kdy si vaše miminko už jen s mateřským mlékem nevystačí. Přichází čas příkrmů. Od této doby se u vašeho děťátka začínají naplno rozvíjet chutě. A vy jako rodič máte tu jedinečnou příležitost být prvním průvodcem po úžasném světě jídla a pití a také tím správným vzorem pro zdravé stravovací návyky.

Produkty, které se vám budou hodit

Sunar Gravimilk s příchutí vanilky

Sunar Gravimilk s příchutí vanilky

Více o produktu
Sunar Premium 2

Sunar Premium 2

Více o produktu